>
Харків, пл. Поезії 5, офіс 6
(068) 107-00-02
(066) 715 84 96
(050) 523 99 38
Перше кохання... Прага

5 екскурсій вже у вартості туру!!

4 ночі у Празі! Найповніший тур Чехією! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Днів: 7

Львів - Краків - Прага (4 ночі) - Кутна Гора - Львівціна 183-328 € за дорослого
         173-318 € за дитину до 16 років

День 1.Львів - Краків

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А. Відправлення в тур здійснюється із Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття до Кракова.
Екскурсія Королівський шлях (входить у вартість туру)
Краків-місто - дивовижне, красиве та загадкове. Місто художників та музикантів, зі своїми легендами та, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому треба зупинитися, затриматися хоча б на мить Вавельський пагорб, Кафедральний собор, подвір'я резиденції. Зупинки на фотопаузи. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача у Мар'яцькому костелі, зайдемо та виберемо сувенір на торгових рядах сукня.
У вільний час рекомендуємо:
Пива багато не буває (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
У Польщі варять гарне пиво та знають про нього багато історій. Пропонуємо Вам скуштувати польську кухню та поринути у пивну атмосферу різних епох!
Прогулянка Казимежом (Дорослий: 18€ / Діти: 10€)
Казімєж - цікавий район зі своєю особливою атмосферою. Тут збереглися сім синагог, середньовічний єврейський цвинтар, єврейська Миква-ритуальна лазня для чоловіків та жінок. Століттями район виконував торговельну функцію, трохи згодом став популярним місцем серед богеми та студентів.
Повернення з екскурсій громадським транспортом. Ночівля в Польщі.


День 2.Кутна Гора - Прага

Сніданок. Переїзд до Праги. Прибуття до срібного міста Кутна Гора. Екскурсія.
Срібне місто Кутна Гора (входить у вартість + вх.квиток)
Це старовинне місто срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам'яними бруківками та скляними магазинчиками. Тут знаходиться королівське Монетне подвір'я, де було викарбувано перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел Усіх Святих - Кістниця. Незвичайна споруда, інтер'єр якої виконаний із людських кісток. Бажаючі увійти оплачують вхідний квиток самостійно.
Переїзд до Праги.
Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру)
У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете у таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно зупинитися для того, щоб загадати бажання!
Прогулянка корабликом Влтавою (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Аперетиви, шведський стіл у супроводі цікавих оповідань... Ось вони незабутні миті у житті...


День 3.Прага - Замок Чеські Штернберг

Сніданок. Цього дня ми присвятимо Празі.
Екскурсія Все про Прагу (входить у вартість туру)
Автобусна оглядова екскурсія Прагою найкращий спосіб познайомитися з чарівним містом. Державна опера, Вацлавська площа. Район Нове місце-собор св. Людмили, Карлова площа, будинок Фауста, Танцюючий будинок. Емаузівський монастир, міст Палацького. Район Сміхів - завод Старопрамен, вулиця Міалади, стадіон Спарта, Страгівський монастир, Брежвнівський монастир, тут ми зможемо скуштувати справжнє пиво в монастирській шинці та Біла гора.
Рекомендуємо відвідати екскурсії та програми на вибір:
Таємниці королів - Градчани (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги та змови, злочини та покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань - в ім'я віри та держави. Все починається із знаменитого Страговського монастиря. Далі на вас чекають скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац та зміна варти в Парадних погодах Празького граду.
Пивними дорогами Праги (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Можливість відвідати знамениті пивні та послухати історії про них. На нас чекає також дегустація.
Чеський Штейнберг (Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Замок був заснований у XIII столітті предками сучасних Штернбергів і був названий за геральдичним знаком роду - Золотою зіркою. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.
Ночівля в Чехії (Прага).


День 4.Дрезден - Прага

Сніданок. У вільний час рекомендуємо:
Саксонський Дрезден (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів та королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису та чудовою панорамою берегів Ельби. Екскурсія Старим містом - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будови Цвінгера.
При поїздці до Дрездену є можливість відвідати:
Дрезденська картинна галерея (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
У галереї старих майстрів одна з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції - "Сікстинська мадонна" та "Дінарій кесаря" Тіціана.
Чарівність Ельби (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Подорож до Саксонської Швейцарії. Немає болю захоплення... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а стрімкі скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи та піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк Бастай - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна нескінченно насолоджуватися, проходячи доріжками, містками… незабутнє враження!!!
Порцелянове містечко Мейсен (Доросле: 26€ / Діти: 21€)
Тут все незвичайно і красиво, звідси кожен відвідувач забирає для себе частинку маленької казки.
Повернення до Праги. Або
Чеський рай та замок Сихров (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
У Чехії існує чимало заповідних місць, але в жодному не зосереджено стільки цікавих природних об'єктів, як у заповіднику Чеський Рай. Привітні пейзажі тут гармонійно поєднуються з величними скелями, глибокими тінистими ущелинами, тихими ставками і річками, що звиваються. Один із найкрасивіших куточків Чехії. У східній частині заповідника знаходяться Прахівські скелі. Місто Турнів традиційно вважається "серцем" Чеського Раю - ми відвідаємо його. Під час екскурсії також буде можливість оглянути старовинний замок Сихров, зведений у першій половині XIV століття.
Тіні старого міста (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає у повітрі… Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розкаже багато цікавого. А наприкінці екскурсії спробуємо «еліксир молодості».
Вечеря у середньовічній корчмі з розважальною програмою (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
На вас чекає вечір у корчмі, яка Вас перенесе на сотні років тому… у саме середньовіччя! Романтична та сувора атмосфера.
Ночівля в Чехії (Прага).


День 5.Прага - Чеський Крумлов

Сніданок.
Під небом Праги. Вишеград (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Традиції цього таємничого місця пов'язані зі старими притчами та легендами. Саме з цієї скелі княгиня Лібоше передбачила появу величного Празького Граду. А в Празі і не почути історії про відважне Биве. Про легендарного коня Шеміка, про перших викарбуваних динарів і про війну жінок проти чоловіків? Стародавня фортеця стоїть на крутому пагорбі, велично височіючи над Влтавою. Ми пройдемо через три вищеградські ворота: Таборські, Шпичка та Леопольдові. Відомий храм Петра та Павла, чудові панорамні види Праги на річку Влтаву та Празький град. Просто необхідно неквапливо пройтися по фортечній стіні, посидіти на одній з лав, послухати передзвін собору, поспостерігати за білками і відчути ритм життя в Празі.
Вільний час у Празі. Екскурсії на вибір:
Велична Південна Чехія (Дорослий: 36€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками та добрими людьми. Тут затишно, спокійно та дуже красиво. Край славиться багатою історією та гарним вином. За бажання групи та наявності вільного часу можливість відвідати один із середньовічних замків (Глибока над Влтавою - вх. квиток оплачується додатково). Шлях лежить у серці Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами, можна перенестися на кілька століть тому, тут нічого не змінилося з середньовіччя. Екскурсія містом та вільний час для прогулянок.
Або
День замків та пива (Дорослий: 36€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Відвідування цього пивоварного заводу "VELKOPOPOVICKY KOZEL". Ми познайомимося з історією одного з найстаріших пивних виробництв, відвідаємо старий цех, льохи, побачимо сучасний процес приготування пива. Під час огляду на нас чекає Дегустація свіжо звареного пива! Напій ароматний, освіжаючий, п'ється легко та із задоволенням. Далі невеликий переїзд до замку Конопіште. Це один із наймальовничіших і найбагатших замків Чехії, який належить спадкоємцеві принцу Фердинанду… Прекрасна колекція мисливських трофеїв та унікальної зброї, а також фарфору, скла, меблів та картин. Замок оточений чудовим парком з павичами, фонтанами і садом з троянд.
Повернення до Праги. Ночівля.


День 6.Прага - Карлові Вари

Сніданок. Виселення із готелю. Вільний час у Празі. Для бажаючих:
Карлові Вари (Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Далі наш шлях йде в одну з мальовничих долин у Західній Чехії, у курортне місто - Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехерівки, скла та порцеляни. Місто з чарівною архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів... Вам не захочеться залишати ці місця, але настав час повертатися до Праги.
Повернення до Праги.
Екскурсія Прага особлива. Мала Країна (входить у вартість туру)
У Малу країну ми потрапляємо Карловим мостом. "Мала Країна" відрізняється атмосферою милих старовинних вуличок, унікальними палацово-парковими комплексами, барочними фасадами, схожими на казкову декорацію. Найвужча вуличка, музей Кафки, Вальдштейнський сад, Малостранська площа, вулиця Нерудова, храм Діви Марії Переможної. Романтикам неодмінно сподобається Празька Венеція - район на берегах каналу Чортівка, дуже схожий на справжню італійську Венецію. Острів Кампа, мальтійський квартал і водяний млин, стіна Джона Ленона.
Переїзд на нічліг. Розміщення у готелі на території Польщі. Ночівля.


День 7.Величка - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Для бажаючих:
Соляні Копі Велічки (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Це місце цікаво і тим, що тут зроблено все із солі: маленькі каплички та величезні зали, чарівні погляди підземні озера, всілякі скульптури - ціле підземне місто!
Виїзд до України. Перетин кордонів. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд поїздами на залізничний вокзал Львова. До нової зустрічі!


ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТУРАГЕНТ
АДРЕСА
Харків, пл. Поезії 5, офіс 6

КОНТАКТИ
(068) 107-00-02
(066) 715-84-96
(050) 523-99-38