>
Харків, пл. Поезії 5, офіс 6
(068) 107-00-02
(066) 715 84 96
(050) 523 99 38
Південна чарівність + Тоскана!

Екскурсії по Любляні, Сієні, Неаполі, Матері, Барі, Сан Маріно та Трієсті
у вартості туру!

Днів: 10

Львів - Будапешт - Любляна - Сієна - Вольтерра - Сан-Джиміньяно - Неаполь - Помпеї - Капрі - Амальфі - Сорренто - Сант-Агата-де-Готі - Матера - Альберобелло - Барі - Сан-Бенедетто-дель-Тронто - Сан -Марино - Равенна - Феррара - Трієст - Львів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ


День 1.Львів - Будапешт

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А. Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал "А". Перетин кордону. Переїзд територією Угорщини. Переїзд у Будапешт. Шарм нічного міста (Дорослий: 13€ / Діти: 13€) Пропонуємо вечірню екскурсію Будапештом. Запрошуємо Вас на прогулянку головним і найгламурнішим променадом столиці - набережною Корзо та вулицею Ваци. Вечірні види обох сторін набережної полонять своєю красою - Королівський палац, Рибальський бастіон та статуя єпископа Геллерта. Ажурна прикраса Будапешта (Дорослий: 26€ / Діти: 18€) Річна прогулянка - незабутня водна подорож Дунаєм… Переїзд і поселення в готелі. Ночівля.

День 2.Любляна - Блед

Сніданок.
Любляна - Прага в мініатюрі (входить у вартість туру)
У цьому дивовижному містечку з дуже багатою історією, неймовірно гармонійно поєднуються як старовина, так і сучасні будівлі, і звичаї. Європейська розкіш містечка тісно переплітається з тендітною та розкішною історією давнини: замки, вузькі вулички, романтика часу та душі - це все Любляна. Тепла, ніжна, сповнена любов'ю. Навіть назва міста говорить сама за себе…
Всім бажаючим пропонуємо:
Альпійська казка - озеро Блед (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Чарівне невелике містечко Блед з мальовничим острівцем серед озера, замком на скелястому скелі та обрисом Юлійських Альп на дальньому плані - все це створює приголомшливий краєвид. Блед по праву називають «перлиною Альп». Неповторною особливістю озера є крихітний острів, на якому збудовано каплицю. Існує повір'я про те, що якщо загадати бажання під дзвоном каплиці, воно обов'язково збудеться. Озеро Блед - це прекрасний і гармонійний куточок природи, який зачаровує красою та особливою енергетикою.
Переїзд та поселення в готелі. Ночівля.


День 3.Сієна - Вольтерра - Сан-Джиміньяно - Кьянті

Сніданок. Перлина в короні Тоскани (входить у вартість туру) Пересування Сієною - громадським транспортом. Зручно розкинувшись на трьох пагорбах, Сієна вважається одним із найкрасивіших міст Тоскани. У середні віки тут було створено безліч архітектурних шедеврів, які сьогодні роблять Сієну сліпучим містом. Це невелике місто не схоже на будь-яке інше в Італії. Оточений стіною з кількома воротами, з середньовічних часів він зберіг свій первісний вигляд суворої недоступності. У вільний час рекомендуємо екскурсії на вибір: Подорож у минуле
Місто Вольтерра, немов загублене серед мальовничих тосканських пагорбів, далеко від наїжджених туристичних стежок, колись було одним із головних Етруських міст-держав. Тут чудово поєднуються пам'ятники архітектури різних історичних епох - від етруських часів та періоду античного Риму до середньовіччя та Відродження. Ми відвідаємо майстерню ремісника, який за пару хвилин перетворить непоказний шматочок алебастру на дуже симпатичний сувенір. Пройдемо слідами вампіра Едварда та дівчини Белли, адже саме тут розвивається сюжет роману американської письменниці Стефані Майєр “Молодя” з кінофільму “Сутінки”. Після цього ми поїдемо на сироварню, де нам покажуть, як виробляють знамениті тосканські овечі сири. Добродушна італійська господиня запропонує продегустувати сири власного виробництва (додаткова оплата).
Хмарочоси середньовіччя (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
У самому серці італійського регіону Тоскана знаходиться чарівне містечко Сан-Джиміньяно - «камінь, що злетів угору». Місто чудово зберегло свій середньовічний вигляд, включаючи міські стіни та тринадцять кам'яних веж - «хмарочосів середньовіччя». Всіми своїми вежами Сан-Джиміньяно шалено тягнеться в небо. Крім того, місто відоме білим вином Верначча, яке виробляється зі старого тосканського сорту винограду, що вирощується на околицях міста.
Подорож до К'янті (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Кьянті - область, що знаходиться в самому серці Тоскани. Вина, що виробляються тут, відповідають найсуворішою вимогою DOCG і відрізняються вищою якістю. На шийці пляшки К'янті Классіко обов'язково має бути знак із зображенням чорного півня на червоному тлі, що свідчить про його справжнє походження. Чому саме Чорний півень є символом К'янті Класіко? Про це розповідає кумедна легенда про суперництво двох споконвічних ворогів Флоренції та Сієни у середні віки. Ми з Вами відвідаємо два виноробні господарства з багатою та давньою традицією виноробства. У кожному з цих гостинних будинків ви почуєте цікаву розповідь про народження вина, починаючи з виноградника і закінчуючи льохами. Як правило, виноробні передаються у спадок від батька до сина, тому у кожного з цих будинків своя особлива вікова історія. На вечерю, ми запрошуємо Вас до знаменитого м'ясника, який співає оперні арії, готуючи свій знаменитий Флорентійський Стейк. Ви познайомитеся з ним і переконаєтесь, що він Майстер своєї справи.
Поселення у готелі. Ночівля.


День 4.Неаполь - Помпеї - вулкан Везувій - Капрі

Сніданок. Переїзд до Неаполя. Екскурсія до Неаполя (входить у вартість туру) Найсуперечливіше місто Італії - Неаполь. Це місто поєднує в собі добробут та бідність, бурхливий розвиток та традиційний дух країни. Щокварталу в Неаполі - окреме село, кожна вулиця - декорація до вуличного шоу, і все навколо здається нарисами до ще налагодженої опери. Кажуть, навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух колишньої Італії. Його або люблять, або ненавидять. Але його треба побачити, почути звуки міста, вдихнути повітря вулиць, таких різних та непередбачуваних, подивитися на блакитну гладь Неаполітанської затоки, почути справжню неаполітанську пісню. У вільний час рекомендуємо екскурсії на вибір:
Помпеї - музей просто неба (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Античне місто, яке загинуло відразу під вулканічною лавою та попелом руйнівних вивержень вулкана Везувій. Усі будинки, пам'ятники, вулиці міста і навіть постаті людей збереглися такими, якими вони були в ті далекі часи, оскільки шар попелу надійно вкривав їх та зберіг до наших днів. Зараз місто повністю розкопане.
У багатьох будинках збереглися настінні та підлогові мозаїки, розписи, в деяких - навіть портрети господарів, словом все, що дає уявлення про життя того часу…
Капрі…Смарагдова гладь Тірренського моря, заворожує своєю кришталевою красою, загадкові кам'яні колоси Фаральйони виступають із морських глибин і чарують неповторністю. Острів чарівний та витончений, острів скель та запашних садів, шикарних ресторанів та модних бутіків.
Поселення у готель. Ночівля.


День 5.Амальфі - Сорренто

Сніданок. Для бажаючих пропонуємо відвідати: Король узбережжя - Амальфі (Дорослий: 48€ / Діти: 38€)
Амальфі - найбільше і найчарівніше містечко Амальфітанського узбережжя. Це містечко з дюжиною першокласних готелів, унікальним кафедральним собором із візантійськими мозаїками, романськими колонами та сарацинським куполом. Вважається, що у цьому соборі зберігаються мощі святого Андрія Первозванного. Місто розташоване на схилах скель, будинки з'єднуються один з одним висіченими у камені сходами. Через таке специфічне розташування у місті немає головної вулиці, якщо не вважати набережною: будинки з'єднуються мережею вузьких вуличок у скелях. Дахи-тераси засаджені лимонними деревами, тому зверху Амальфі виглядає як суцільний парк. До речі, саме в Амальфі виробляють знаменитий лікер лімончелло, який як сувенір намагаються відвезти туристи з багатьох країн.
Чарівність Сорренто (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Невелике курортне місто Сорренто примостилося на крутих скелях з вулканічного туфу, що обриваються в Неаполітанську затоку. Ще з часів Римської імперії це місто було відоме як престижне місце відпочинку, тут розташовувалися вілли благородних патрицій. Чарівність Сорренто - у умиротвореній атмосфері, яку створює природна краса цих місць, у дивовижних пейзажах, блакитному морі, п'янкому ароматі цитрусових садів.
Сант-Агата-де-Готі (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Чудове маленьке містечко Сант-Агата-де-Готі дуже цікаво розташоване. У глобальному сенсі він знаходиться між Неаполем та Беневенто. У вужчому - компактно поміщається між крутими стрімкими берегами річки Марторано і Рієлло, в оточенні густих зелених дерев і зовсім не далеко від гарної гори Табурно. Навіть якщо не шукати визначних пам'яток спеціально, ви отримаєте величезне задоволення, просто гуляючи містом. Покрита мохом тераса між двома притоками річки не давала його древнім будівельникам можливості повноцінно розвернутися, тому вулиці тут маленькі, тісні та чарівні. Все це створює дуже інтимну атмосферу, якою багатющу історичну спадщину додає благородної патини.
Повернення до готелю. Ночівля.


День 6.Сорренто - Матера - Альберобелло - Барі

Сніданок. Матера - місто на скелях (входить у вартість туру) Матера - невелике містечко, пам'ятник ЮНЕСКО. За деякими даними, одне з найдавніших місць, заселене людьми до цього дня! Але пам'ятник він не тому. Знаменита Матера своїми скельними спорудами, причому не просто спорудами - цілі райони міста розміщені в печерах, виходячи на поверхню землі будівлями, вирубаними в скелях, у тому числі численними церквами. Тут знімалося багато відомих кінокартин, наприклад, фільм Мела Гібсона «Пристрасті Христові». Таких фотографій, як у Матері, звісно, ​​не зробити ніде у світі! Для бажаючих пропонуємо відвідати: Альберобелло - місто з казки (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Гострокінцеві, як капелюхи гномиків, дахи його жител, званих італійською «трулло», залишаються у фотоальбомах практично всіх гостей цього регіону, прикрашають брошури, плакати, книги. Ніде у світі не знайти міста, більшість будинків якого можна розібрати одним рухом. Місцеві жителі будували їх методом "сухої штукатурки". А дахи у них були незвичайні - конусні, що у перекладі з латинського звучить як - Трулло. Альберобелло - це дивовижне місто, дивлячись на ці кумедні будиночки можна відчути себе як у казці, приходить відчуття безтурботності та радості.
Переїзд та поселення в готелі. Ночівля.


День 7.Барі - курорт Сан-Бенедетто-дель-Тронто

Сніданок. Екскурсія до Барі (входить у вартість туру) Багата історія, цікава архітектура, набережна та красиві історичні будівлі - все це є в Барі. Тут можна побачити відображення всієї Італії у мініатюрі. Старовинний квартал міста досі зберігає відбиток давніх-давен, а спосіб життя нагадує картини з італійських фільмів. Головне тяжіння Барі - базиліка св. Миколи, де зберігаються мощі Миколи Чудотворця. Багато століть у Барі прагнуть паломники, щоб потрапити до святині та отримати крапельку чудотворного миро. Відпочинок у Сан-Бенедетто-дель-Тронто
Переїзд до регіону Емілія-Романья. Дорогою на нас чекають унікальні, чарівні краєвиди Адріатичної Рів'єри. Миси, що глибоко врізаються в море, бухти, маленькі морські затоки і безкрайня берегова лінія з м'якого золотистого піску. У нас буде чудова можливість зробити зупинку для купання на одному з найпопулярніших морських курортів Адріатики - Сан-Бенедетто-дель-Тронто. Гуляючи набережною, серед величезної кількості пальм, розумієш, чому це місце називають «Рів'єра справі Пальме», містом Пальм…
Вільний час для купання в морі. Ночівля.


День 8.Сан-Марино - Феррара - Равенна

Сніданок. Карликова держава - Сан-Марино (входить у вартість туру) Сан-Марино - найстаріша держава Європи, мальовничо розташована на горі Титано. У наші дні мільйони туристів приїжджають подивитися на це маленьке диво, захопитися чудовою панорамою з вершини гори Титан, познайомитися з історичним минулим волелюбного народу, купити на згадку сувеніри та місцеві лікери, слава про які зробила крок далеко за межі республіки… У вільний час вибір: Равенна - столиця мозаїки (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Старовинне італійське містечко Равенна можна порівняти з дорогоцінною сторінкою у книзі будь-якої історії мистецтв. З перших століть появи християнства на цій землі збереглися чудові мавзолеї та храми, які прикрашені чудовими мозаїками. У цьому стародавньому місті, що ввібрало в себе кращі твори античних майстрів архітектури, лежить прах великого Данте Аліг'єрі і короля остготів Теодоріха. Равенна стала справжнім джерелом натхнення для Байрона, Бокаччо, Блоку та Клімта... (вхідний квиток для огляду мозаїк - 8,50 €).
Феррара - місто Ренесансу (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
І хоча він не такий древній, як багато інших міст Італії, але йому є чим похвалитися. Насамперед, це добре збережена архітектура середньовіччя, а також міські оборонні стіни, що дійшли до наших днів, з неприступними бастіонами. Такі можна зустріти лише у 4 містах Італії! Сьогоднішня пишнота Феррари в Італії - це спадок тих днів, коли герцоги та королі оточували себе розкішшю, бажаючи перевершити один одного. Тут можна милуватися першою резиденцією герцогів Есте - палаццо Мунічіпале, палаццо Рената ді Франча, палацом Каза Ромей, Алмазним палацом та багатьма іншими чудесами стародавньої Італії…
Переїзд та поселення в готелі. Ночівля.


День 9.Трієст - Мірамарі

Сніданок. Несподіваний Трієст (входить у вартість туру) Зазвичай європейські портові міста - це завжди суєта, галас, стовпотвори, вузькі вулиці та натовпи жебраків, проте Трієст - абсолютний виняток із правил і поєднує в собі риси трьох абсолютно різних культур. Понад шість століть Трієст перебував під владою Австрії, величезний вплив на нього мала сусідня Словенія, і всі ці неповторні риси нерозривно сплелися з культурою уточненої Італії. Цей прикордонний світ збиває з пантелику і дарує цілу гаму суперечливих, але захоплених почуттів. Всім бажаючим пропонуємо: Замок, що дивиться в море (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Мірамаре завжди залишає незабутнє враження: парк і палац, історія та романтика, природа та архітектура, білизна стін та синьова моря, (які між іншим, видно з усіх залів резиденції) … і все це на одному місці! Коли ерцгерцог Максиміліан Габсбурзький, брат австрійського імператора Франца Йосипа, приїхав у Трієст у 1852 р. і побачив маленьку бухту недалеко від міста, він так закохався у це місце, що вирішив тут будувати замок для себе та для своєї майбутньої дружини Шарлотти Бельг. Відвідуючи кімнати та зали у Мірамарі, ми зможемо ознайомитися не лише з історичними подіями, які тут відбулися, а й також зі смаками, з інтересами, одним словом, із життям аристократичної молодої пари 19 століття.
Переїзд та поселення в готелі на території Угорщини. Ночівля.


День 10.купальні Каміла - Львів

Сніданок. Термальна пляж-купальня «Камілла» Пропонуємо відвідування нового Велнес центру - Термальної пляжу-купальні «Камілла» (вх. квиток). Величезна територія, на якій розташувалися закриті та відкриті басейни, літня тераса для сонячних ванн, басейни з пригодами, розваги для дітей. Велика гордість "Камілла" - великий "світ саун": Хортобадьська, вогненна, фінська сауни, інфрачервона кабіна та багато іншого. У нас буде можливість насолодитися спа-послугами та оздоровчими процедурами. Повернення до України. Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на залізничний вокзал.
До нової зустрічі!

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТУРАГЕНТ
АДРЕСА
Харків, пл. Поезії 5, офіс 6

КОНТАКТИ
(068) 107-00-02
(066) 715-84-96
(050) 523-99-38